Okul Hizmetleri

Okul Hizmetleri

Okullarınızda her türlü haşereyle mücadele

2014-08-19

Eğitim – Öğretim merkezleri öğrencilerin ve öğretmenlerin daima güven içinde bulunması gereken yerlerdendir. Ankara İlaçlama olarak bizler büyük bir özveriyle okulların ve üniversitelerin ilaçlamasında, öğrenci ve öğretmenlerin sağlığını korumak için ve haşereleri bu tür yerlerden uzaklaştırmak için çalışmaktayız.

Bir haşere istilası okulunuzun itibarını düşürebilir, öğrenciler ve veliler tarafından panikle karşılanabilir. Çünkü öğrencilerin güvenli ve sağlıklı bir ortamda eğitimlerini sürdürmelerini bütün veliler isterler. Hastalıkların çabuk bulaşacağı ve sirkülasyonun çok olduğu okulların periyodik olarak haşerelere karşı mücadele konusunda kontroller gerçekleştirilmeli ve okul ilaçlaması yapılması gerekmektedir.

Ankara İlaçlama ile çalışarak okullarınızda ya da eğitim kurumlarında karşılaşabilecek her türlü haşereye karşı mücadelenizde başarılı olmanızın garantisini vermekteyiz. Çünkü tecrübelerimize ve konusunda uzman eğitimli kadromuzla okulunuza özel ilaçlama ve kontrol planlarını yapar ve bu planlara göre okul ilaçlama hizmetini okulda bulunan danışmanlar vasıtasıyla yaparız.

İlaçlama firması olarak okullarınızda her türlü haşereyle mücadele konusunda çözüm getireceğimize söz veriyoruz. Firmamızın tecrübesi, okul ilaçlamasına uygun ilaçlama ekipmanı ve ekibiyle; farelerin, örümceklerin, her türlü böceğin, pire ve bitin ilaçlamasının yapılmasını garanti etmekteyiz.

Ankara İlaçlama, hassasiyetin büyük olduğu, öğrencilerimizin her türlü hastalığa açık olduğu okulların ilaçlamasında yine aynı oranda hassasiyetle okul ilaçlamanızı gerçekleştirir; öğrenci ve öğretmenlerin sağlığını tehlikeye atmaz. Bize ulaştığınızda okul ilaçlama konusunda uzman teknikerlerimiz her zaman sizlere destek vermek için hazırdır. İhtiyaç duyduğunuz an biz oradayız. Uzman ekibimiz sizlerle buluştuğunda ayrıca okulda haşerelerden korunmak ve haşerelerden kurtulmak için bilgiler verecek ve bütünleşmiş şekilde çalışmaya yönlendirecektir.

Sizler Ankara İlaçlama firmamızın eğitimli ve okul ilaçlama konusunda bilgi ve beceriye sahip olduğundan şüphe duymayınız. Çünkü Ankara İlaçlama Ankara’da ilaçlama konusunda Bayer’in tek çözüm ortağıdır.

Sizler okulunuzun, sınıflarınızın, hatta üniversitelerinizin haşerelerle mücadelesi konusunda profesyonel bir ilaçlama ekibi ile çalışmak ve haşereleri aklınızdan silmek istiyorsanız Ankara’da bulunan okul ilaçlama firmamız ile bağlantıya geçiniz.

Okul ilaçlama hakkında daha fazla bilgi ve okul ilaçlama fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizleri tercih ediniz.

Sayfamızı Paylaşın